Jedině vírou! Sola fide!

Konference Zápasu o duši a Poutníkovy četby 2023

Praha, 25. března 2023

Vyplněním a odesláním níže uvedeného formuláře se závazně přihlašujete na Konferenci Zápasu o duši a Poutníkovy četby 2023. Vyplňte všechna uvedená políčka a formulář odešlete (kopie formuláře bude odeslána také na Vaši e-mailovou adresu). Na tuto adresu budou také zaslány případné změny týkající se konference. Pole s hvězdičkou jsou povinná.

Pokud se budete chtít odhlásit, učiňte tak prosím včas - pomůžete nám tak s organizací celé konference a s hladkým zajištěním jejího průběhu. 

Zpět na program konference.

Pro děti ve věku od 5–12 let bude v průběhu dopoledních i odpoledních kázání připravený biblický program. Na každou řádku napište jméno a příjmení dítěte a v případě, že se budou účastnit dětského programu, uveďte ke každému do závorky také jeho věk.
Církev, jejíž jste součástí (pokud žádnou církev nenavštěvujete, napište: není)
Vyplňte celou adresu. Pro účastníky konference chystáme nahrávky, příp. sborník s příspěvky z konference. V případě neúplné nebo špatné adresy Vám tyto materiály nebudou doručeny.
V restauraci hotelu je možné zakoupit obědové menu za 150,- Kč (polévka + hlavní jídlo). Pokud o něj máte zájem, napište prosím Ano a počet. Platit oběd si bude každý sám v restauraci.