Časopis Zápas o duši je mezidenominační čtvrtletník zaměřený na budování teologických základů čtenářů. Sleduje nejrůznější církevní směry, dění v církvích a odpovídá na dotazy čtenářů. Nevyhýbá se ani kontroverzním tématům. Cílem časopisu je probudit vážný zájem o biblickou tématiku. Časopis je zasílán zdarma a jeho vydávání je financováno z dobrovolných darů čtenářů. Pokud máte zájem o odběr tištěné podoby časopisu, kontaktujte nás na emailu: zapasodusi@gmail.com.

Časopis můžete pohodlně číst přímo na webových stránkách - vyberte si číslo v knihovničce níže (po kliknutí na časopis klikněte na "View") a otevřete si ho v novém okně ("Open in new window").

Jednotlivá čísla časopisu si můžete stáhnout do svého počítače ve formátu pdf kliknutím na obrázek nebo si je po článcích přečíst zde.

Zveme vás na letošní konferenci Zápasu o duši a Poutníkovy četby!

Jedině vírou! Sola fide!

Konference Zápasu o duši a Poutníkovy četby se z Boží milosti uskuteční v sobotu 25. března 2023 v konferenčním sále hotelu Krystal v Praze 6.  

 

Přihlásit se můžete do 20. března 2023 (nebo do naplnění kapacity sálu) na našich webových stránkách, písemně či e-mailem. Do přihlášky uveďte jméno a příjmení, adresu, e-mail a sbor, který navštěvujete, jména dětí a jejich věk (viz dále). 

Zahájení bude v 9:30 hod. Registrace od 8:30 do 9:20. 

Přihláška zde

Program zde a podrobnosti zde.

Konference 2023

Stránky