Telefonát věrného čtenáře:

Dobrý den, jsem už velmi starý člověk, je mi přes osmdesát let a vzhledem ke svému věku beru mnoho léků, za které musím platit hodně peněz. Časopis Zápas o duši už odebírám 30 let. Když jsem byl mladší, tak jsem přispíval, ale nyní, i když si vždycky říkám, že mi musí zbýt nějaké peníze, nejsem schopen ušetřit na příspěvek. Alespoň se za vás každý den modlím, časopis čtu moc rád, hlavně ho nepřestaňte vydávat.

 

Odpověď: Milý bratře, děkujeme, že jste zatelefonoval a svěřil se nám. Máme radost, že Vás časopis provází už tolik let a že ho čtete rád. S příspěvky si nedělejte starosti. Určitě nejste sám, kdo se nachází v podobné situaci a kdo má výčitky svědomí. Musím Vás ubezpečit, že ZOD je už od samého začátku distribuován zadarmo, jen za skutečně dobrovolný příspěvek, aby jej mohl dostávat každý, kdo o něj má zájem, bez ohledu na to, jestli může nebo chce přispívat. Od samého začátku až dodnes se Pán Bůh o časopis věrně staral a věřím tomu, že dokud se na něj budeme spoléhat, bude tak činit i nadále. Na vlastní kůži zažíváme Boží věrnost, která v nás působí velikou vděčnost Pánu.

 

Ze srdce Vám děkujeme za Vaše věrné každodenní modlitby, které si Pán Bůh jistě používá, aby se o službu ZODu tak dobře staral, a které nás tady v redakci učí, co znamená poslušnost Pánovu příkazu: „V modlitbách neustávejte…“