Hesla "Všechno je jinak", "Zachovej holý život" a "Naděje neumírá" nás provázejí každým dnem. Prožíváme okamžiky radosti i rozčarování. Zvykáme si a nezoufáme. Máme jistotu, že zkoušky, kterými procházíme, nebudou větší, než jaké uneseme.

Zažádali jsme o vysílací koncesi, jednáme s federálním ministerstvem i privatizační komisí. Řada hostů domácích i zahraničních roste den ode dne. Vaše pozvání nás zavedla do míst od Šumavy až na slovenské pomezí. Byli jsme ve Velharticích, na Nivách, v Zubří, Novém Meste n/Váhom, v Ostravě na úvodním semináři biblického studia PRECEPT Ministries z Chattanooga, Tennesee (USA).

Radujeme se z nově navázaných přátelství a styků. Radujeme se z krásné křesťanské mládeže - naděje církve. Je toho tolik, o co bychom se chtěli podělit s každým z vás, ale nestačíme na vše, ani při nejlepší snaze. Zaostáváme v korespondenci i nové tvorbě.

Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, aby Zápas o duši vycházel včas. Odevzdali jsme tiskárně srpnové číslo začátkem července. Počátkem září ještě nebylo doručeno ani nám ani vám. Hledáme novou tiskárnu a modlíme se, abychom mohli dodržovat termín expedice. Vydržte s námi.

Vysílání HCJB je špatně slyšitelné ráno v 7 hodin na frekvencích 15.270 a 11.835 kHz. Večer nezachytíme nic. Proto usilovně pracujeme na tom, abychom mohli začít místní vysílání.

Připravujeme knižní vydání z cest, které vycházely na pokračování. Brněnská Tisková misie vydala sérii krásných barevných traktátů. Obraťte se na BTM, P.O. Box 64, 638 00 Brno 38.

Vaši
Steigerovi