* Moji milí,

zasílám hlášení příjmu a jsme vděčni našemu Pánu i Vám, že Vás dobře slyšíme. Děkuji za zprávy a dopis. Byla jsem mile překvapena, že v jednom týdnu jsem četla v Zápase o Duši uveřejnění mého minulého dopisu.

Každé ráno vstávám s modlitbou, abych si Vás mohla znovu naladit a měla zase téma k úvahám pro nový den. Každá myšlenka, jak od br. Metoděje, br. Banka nebo br. Daniele, mě potěší a něčím obohatí, škoda jen, že více lidí neslyší tak vzácné poselství. Mohu Vás však potěšit, že od března Vás poslouchá i můj manžel, který Vás slyšel tady v Újezdě, kde pobýval po dobu své nemoci po zápalu plic. Nyní Vás slyší i ve Zlíně a dokonce Vás poslouchal v nemocnici ve Vizovicích, kde jste byli jeho posilou. Velmi příznivě hodnotí vysílaný program a prohlásil, že by se měl opakovat i na TWR. Možná Vám psal a vyjádřil svůj dík, ne-li děkuji za něj a všechny srdečně zdravím

Vaše Zdena Š.

Dopis č. 1017

Všem čtenářům a posluchačům sdělujeme, že každý měsíc připravujeme oběžník ekvádorských zajímavostí, které připravuje sestra Fialová.

Ti z vás, kdo vyplní hlášení o příjmu, mohou dostat pěknou pohlednici z Ekvádoru. Dále, připravujeme stále více pořadů v pražské redakci. Ve středu můžete slyšet Pavla Steigera a v nejbližších době uslyšíte v sobotu a jednou měsíčně v neděli pořady Klárky Steigerové a dalších.

Prosíme o modlitby, abychom pro naše posluchače i nadále připravovali hutný biblický pokrm.

Poslouchat můžete prostřednictvím krátkovlnného vysílání nebo přes Internet, kde je řada pořadů i v textové podobě. Aktuální frekvence, které se mění během zimního a letního času jsou uvedeny na zadní straně časopisu.

Těšíme se na vaše ohlasy.

- Jindra Suchomelová -

- Gabriela Lauková -